Kulak kanalında saklanan gizli kapaklı izleme yapan Bluetooth mini taktiksel casus kulaklığı

MADE IN USA 
site pages :
Product Overview
  - Device Details
  - User Guide & Tips
  - Ear Anatomy & Health Notice
  - Kit Photos
Small Quantity Order
- Wholesale Terms
- Delivery & Quality Guarantees
- Shipping & Customs
- Contacts & Support
 
 english
 
 
 
 nederlands
 français
 deutsch
 
 
 
 magyar
 italiano
 
 
 melayu
 polski
 português
 român
 
 español
 türkçe

S&L Works LLC
702 E.Simpson st #1190
Mechaniscburg, PA 17055
USA

Bazen kimsenin fark edemeyeceği şekilde iletişim kurabilmek için bu cihaza ihtiyaç duyulur. Özel ses güvenlikli başlıklı kulaklık kulak içine gizlenen mikro boyutlu bir aletle birlikte gereklidir.

Böyle bir aygıt var! Çalışma prensibi cep telefonlarında kullanılan sıradan Bluetooth kulaklıkla tıpatıp aynıdır, ama kulağınızın yakınında hiçbir cisim ve kulağınıza gelen hiçbir kablo yoktur.

Bu nedir?

Bu kablosuz ses güvenlik teknolojisinin çekirdeği, neredeyse çift yedek ile tamamen kulak kanalı içine gizlenen pasif manyetik titreşim prensibi olan kulaklıktır.

- Kulağınızda doğrudan izleme yapan bir kulaklığınız olduğunu yakın mesafeden kimse fark edemez.

- Kulaklık tarafından üretilen hiçbir sesi dışarıdan kimse duyamaz.

 

Prensip.

Kulak kanalı içine derine saklanmış kulak ünitesi (ya da iki kulak ünitesi) ve normal olarak cepte taşınan ana elektronik modülü olmak üzere güvenlik kitinin iki temel bölümü vardır. Kitin kulaklığa sinyal gönderen halka şeklinde bir devresi (endüksiyon-tipi verici) vardır. Halka normal olarak boyna takılır. Buna karşılık, kulaklık indüksiyon sinyalini alır ve doğrudan kulak zarına bir ses gönderir. Ayrıca, başlıklı kulaklıkta duyarlı bir mikrofon, bipleyici ve arama düğmesi vardır. Başlıklı kulaklığın dâhili şarj edilebilir pili vardır. Çözüm tamamen kablosuz olup, Bluetooth uyumludur ve cep telefonu, müzik çalar ya da el telsizi ile çalışır.

 

Mikro kulaklık.

Her ses güvenlik kiti birlikte iki boyutta kulak ünitesi (küçük ve büyük) verilir. Kulaklık hem iki kulaklı hem de tek kulaklı uygulamaya olanak sağlar. Büyük kulaklık küçük kulaklığa göre daha yüksek ses çıkışı seviyesi üretir. Kişinin anatomik yapısına bağlı olarak en iyi performansı olan kulaklık seçilir.

Kulaklıklar 6,0 mm çap (küçük ünite) ve 7,0 mm çap (büyük ünite) seçeneği ile 9 mm uzunluktadır.

Mikro kulaklık kulak kanalı içine oldukça derine yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Tamamen içeriye gizlenerek kulak zarına yakın konumlandırılır.

Mikro kulaklık pasif titreşim prensibiyle çalışır ve hiçbir açık ses boşluğu yoktur. Bu nedenle, çok güvenilir ve ömür boyu garantilidir. Asla herhangi bir şekilde kulak yağından tıkanma (rakip ürünlerin arızalanmasının ve sık sık onarım gerektirmesinin temel nedeni) görülmez.

Kulak ünitesi bir pasif titreşim ünitesi olduğundan pil gerektirmez.
Ses kalitesi müziğe uygun nitelikte berrak olup, hiç gürültü yapmaz. Bu çözümün normal oda koşulları için tasarlanmış olduğunu unutmayın. Güvenlik kitinin gerçek performansta ses seviyesinin, belki de müzik dinleme alışkanlığınız olan büyük stereo hoparlörler kadar yüksek seviyede olmasını beklememek gerekir. Tek kulaklı büyük kulaklık üniteleri uygulaması olan halka şeklinde vericinin boyna takıldığı konum müzikseverlerin sevdiği yüksek seviyededir. Ama iki kulaklı küçük kulaklık gürültülü ortamlarda sorun yaşatacaktır.

Mikro kulaklık gövde rengi siyahtır.

Kulak ünitesinin en güçlü endüstriyel niyobyum alaşımı manyetik çekirdeği olup, herhangi bir metal çubukla kolayca kulaktan çıkarılabilir.

 

Halka şeklinde verici.

Halka boyna takılabilir, kola geçirilebilir, omza, kola, göğse veya sırta yerleştirilebilir. Boyna takılması tercih edilir, çünkü gerçek ses seviyesi indüksiyon verici ve kulaklık arasındaki mesafeye bağlıdır.

 

Başlıklı kulaklık ana kartı.

Mikrofon.

Mikrofon, normal başlıklı kulaklıktan çok daha fazla duyarlıdır. Sessiz bir odada bir kaç metre uzaktan fısıltıyı algılamanız mümkün olacaktır. Mikrofon takılıp çıkarılabilir ve kablosu kıyafetler arasında bir yere yerleştirilebilmesini sağlar.

 

Bipleyici düğmesi.

Konuşamadığınızda, bipleyici oldukça kullanışlıdır. Uzun kablosu her yere konumlandırılmasına olanak sağlar. Kısa basışlar, bir telefon aramasının diğer tarafında duyulabilecek sanal sesler gönderir.

Bipleyici düğmesi analog kontrol düğmesi gibi de davranır. Uzun süreli basış (en az 5 saniye) arama cevaplama / arama sonlandırma / son numarayı arama işlevleri içindir. Telefon veya kulaklık ana modülü üzerinde hiçbir düğmeye basamadığınızda, bu oldukça yararlıdır.

 

Bluetooth.

Başlıklı kulaklık Bluetooth 2.1 uyumludur. Bluetooth özelliklerine sahip herhangi bir cep telefonu, müzik çalar, telsiz veya benzeri bir cihaz ile iki yönlü iletişim kurar.

 

Güç.

Başlıklı kulaklığa dâhili lityum polimer şarj edilebilir pil ile güç verilmektedir. Harici pil gerekli değildir.

Şarj duvar tipi adaptör ile yapılır ve şarj işlemi 2-3 saat sürer.

Kulaklığın ortalama ses uygulamasında, güç birçok saat çalışmaya yeterlidir. Birçok saat, bir kaç saat değil! Süre temelde üretilen sesin spektrumu ve yüksekliğine bağlıdır. Yaklaşık 3 saat maksimum ses seviyesinde sürekli konuşma yapılabilir. Mümkün olan en yüksek müzik uygulamaları aşırı akım çeker ve 1 saat nominal değere sahiptir. Bekleme süresi 48 saattir.

Please follow to Kit Photos to see it.