Miniaturowa słuchawka douszna Bluetooth ukryta schowana niewidoczna tajna ochroniarska reporterska taktyczna szpiegowska

MADE IN USA 
site pages :
Product Overview
  - Device Details
  - User Guide & Tips
  - Ear Anatomy & Health Notice
  - Kit Photos
Small Quantity Order
- Wholesale Terms
- Delivery & Quality Guarantees
- Shipping & Customs
- Contacts & Support
 
 english
 
 
 
 nederlands
 français
 deutsch
 
 
 
 magyar
 italiano
 
 
 melayu
 polski
 português
 român
 
 español
 türkçe

S&L Works LLC
702 E.Simpson st #1190
Mechaniscburg, PA 17055
USA

Niekiedy istnieje konieczność komunikowania się w sposób niewidoczny dla osób postronnych. Rozwiązaniem jest wówczas specjalistyczny ochroniarski/reporterski zestaw słuchawkowy z niewielkich rozmiarów elementem ukrytym w uchu.

Istnieje taki gadżet! Działa on w jednakowy sposób jak typowe zestawy słuchawkowe Bluetooth do telefonów komórkowych, z tą różnicą, że do ucha nie dochodzą żadne przewody i w jego pobliżu nie ma żadnych widocznych elementów.

Co to jest?

Rdzeniem tej ochroniarskiej/reporterskiej technologii bezprzewodowej transmisji dźwięku jest słuchawka działająca na zasadzie drgań biernych powodowanych przez pole magnetyczne, która mieści się w uchu w całości, z niemal podwójnym zapasem.

- Nikt nie zauważy, że masz cokolwiek w uchu, spoglądając nawet bezpośrednio na ucho z niewielkiej odległości.

- Na zewnątrz ucha nikt nie usłyszy żadnego dźwięku emitowanego przez słuchawkę.

 

Zasada działania

Zestaw ochroniarski/reporterski składa się z dwóch elementów: jednostki dousznej (lub dwóch jednostek dousznych), ukrywanej głęboko w przewodzie słuchowym, oraz głównego modułu elektronicznego, który umieszcza się zazwyczaj w kieszeni. Zestaw zawiera pętlę (nadajnik indukcyjny), która przesyła sygnał do słuchawki. Pętlę nosi się z reguły na szyi. Słuchawka odbiera sygnał indukcyjny i emituje dźwięk bezpośrednio do bębenka usznego. W skład zestawu wchodzą również czuły mikrofon, brzęczyk oraz przycisk służący do nawiązywania połączenia. Moduł ma wbudowany akumulator. Rozwiązanie to jest w pełni bezprzewodowe i kompatybilne ze standardem Bluetooth, dzięki czemu współpracuje z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami i krótkofalówkami.

 

Miniaturowa słuchawka

Z każdym zestawem ochroniarskim/reporterskim dostarczane są jednostki douszne w dwóch rozmiarach: mniejszym i większym. Z zestawu słuchawkowego można korzystać zarówno w trybie dwuusznym, jak i jednousznym. Większa jednostka douszna emituje dźwięk z większą głośnością niż mniejsza. Wybór optymalnej słuchawki jest uzależniony od warunków fizycznych użytkownika.

Wymiary słuchawki: średnica - 6,0 mm (w przypadku mniejszej jednostki) lub 7,0 mm (w przypadku większej jednostki); długość - 9 mm.

Miniaturowa słuchawka została zaprojektowana w sposób umożliwiający umieszczenie jej głęboko w przewodzie słuchowym. Jest ona wówczas całkowicie schowana i znajduje się w pobliżu bębenka usznego.

Miniaturowa słuchawka działa na zasadzie drgań biernych i nie obejmuje otwartej wnęki rezonansowej. Dzięki temu jest niezwykle niezawodna, podlega gwarancji obejmującej cały cykl życia produktu i nie ulega zablokowaniu wskutek nagromadzenia woskowiny, co stanowi główną przyczynę awarii i częstych napraw konkurencyjnych produktów.

Jednostka douszna działa na zasadzie drgań biernych, w związku z czym nie wymaga zasilania.

Dźwięk jest wysokiej jakości, wyraźny i pozbawiony jakichkolwiek zakłóceń. Należy pamiętać, że rozwiązanie to zaprojektowano na potrzeby zastosowań w zamkniętych pomieszczeniach, w których panują normalne warunki. Nie należy spodziewać się, że głośność dźwięku będzie jednakowa jak ta, do której można przyzwyczaić się, słuchając muzyki z dużych słuchawek nausznych. Mimo to głośność możliwa do uzyskania w przypadku zawieszenia nadajnika pętli na szyi i zastosowania większych jednostek w trybie dwuusznym zadowoli miłośników słuchania muzyki ze słuchawek nausznych. Korzystanie z mniejszej jednostki w trybie jednousznym w warunkach dużego hałasu może być problematyczne.

Korpus miniaturowej słuchawki jest koloru czarnego.

Jednostka douszna jest wyposażona w rdzeń elektromagnesu wykonany z najwytrzymalszego na rynku stopu niobu. Można ją wyjąć z ucha w łatwy sposób, ponieważ nie przylega.

 

Nadajnik pętli

Pętlę można zawiesić na szyi, przewiesić przez ramię albo umieścić na ręku, klatce piersiowej lub plecach. Jako że rzeczywista głośność dźwięku zależy od odległości między nadajnikiem indukcyjnym i słuchawką, zaleca się nosić pętlę na szyi.

 

Płyta główna zestawu słuchawkowego

Mikrofon

Mikrofon jest dużo bardziej czuły niż w przypadku typowych zestawów słuchawkowych. W cichym pomieszczeniu pozwala on na nagranie szeptu z odległości kilku metrów. Mikrofon można odłączyć - jego przewód pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu w obrębie odzieży.

 

Przycisk brzęczyka

Brzęczyk jest szczególnie przydatny w sytuacjach, w których nie możesz rozmawiać. Prowadzi doń długi przewód, który możesz umieścić w dowolnym miejscu. Krótkie naciśnięcie przycisku powoduje przesłanie wirtualnych dźwięków, które słyszy rozmówca zlokalizowany na drugim końcu linii.

Przycisk brzęczyka pełni również funkcję analogowego przycisku sterującego. Długie naciśnięcie (powyżej 5 sekund) powoduje odebranie, zakończenie lub nawiązanie połączenia z ostatnio wybranym numerem. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, w których nie możesz nacisnąć żadnego przycisku telefonu lub głównego modułu zestawu słuchawkowego.

 

Bluetooth

Zestaw słuchawkowy jest kompatybilny ze standardem Bluetooth 2.1. Umożliwia to dwukierunkową komunikację z wszelkimi telefonami komórkowymi, odtwarzaczami, krótkofalówkami i jakimikolwiek podobnymi urządzeniami z obsługą Bluetooth.

 

Zasilanie

Zestaw słuchawkowy jest zasilany z wbudowanego akumulatora litowo-polimerowego. Nie są potrzebne żadne zewnętrzne baterie ani akumulatory.

Zestaw ładuje się za pomocą zasilacza podłączanego do ściennego gniazda elektrycznego. Naładowanie zestawu zajmuje około 2 do 3 godzin.

W przypadku umiarkowanego obciążenia odtwarzaniem mowy całkowite naładowanie umożliwia wielogodzinną - nie kilkugodzinną - pracę. Rzeczywisty czas pracy różni się zasadniczo w zależności od widma akustycznego i głośności emitowanego dźwięku. Możliwe jest odtwarzanie nieprzerwanej mowy z maksymalną głośnością przez około 3 godziny. Odtwarzanie muzyki z największą możliwą głośnością wiąże się z nadmiernym poborem prądu; czas pracy w takich zastosowaniach ocenia się na 1 godzinę. Czas czuwania wynosi 48 godzin.

Please follow to Kit Photos to see it.