Skryté špionážní Bluetooth mini sluchátko do zvukovodu

MADE IN USA 
site pages :
Product Overview
  - Device Details
  - User Guide & Tips
  - Ear Anatomy & Health Notice
  - Kit Photos
Small Quantity Order
- Wholesale Terms
- Delivery & Quality Guarantees
- Shipping & Customs
- Contacts & Support
 
 english
 
 
 
 nederlands
 français
 deutsch
 
 
 
 magyar
 italiano
 
 
 melayu
 polski
 português
 român
 
 español
 türkçe

S&L Works LLC
702 E.Simpson st #1190
Mechaniscburg, PA 17055
USA

Někdy je nutné komunikovat tak, aby to ostatní nepozorovali. To vyžaduje speciální miniaturní bezpečností sluchátko, které by se dalo skrýt uvnitř ucha.

Takové zařízení existuje! Funguje naprosto stejně jako běžná bluetooth sluchátka pro mobilní telefony, ale v okolí ucha se nevyskytují žádné kabely, ani k němu nevedou.

Co to je?

Základem této bezdrátové bezpečnostní zvukové technologie je sluchátko fungující na principu pasivních magnetických vibrací, které se celé pohodlně vejde do zvukovodu.

- Ani při pohledu z blízkosti na vaše ucho si nikdo nevšimne, že sluchátko máte.

- Nikdo kolem vás neuslyší ze sluchátka žádný zvuk.

 

Jak to funguje

V bezpečnostní sadě jsou dvě základní části: sluchátko (nebo dvě sluchátka), schované hluboko ve zvukovodu, a hlavní elektronický modul, který se běžně nosí v kapse. Sada obsahuje smyčku (indukční vysílač), která vysílá signál do sluchátka. Smyčka se umisťuje okolo krku. Sluchátko přijímá indukční signál a vysílá zvuk přímo do vašeho bubínku. Sada dále obsahuje citlivý mikrofon a pípátko, které zároveň může sloužit jako tlačítko pro vytáčení. Sada má zabudovanou dobíjecí baterii. Celé řešení je plně bezdrátové a kompatibilní s Bluetooth, funguje s mobilními telefony, přehrávači nebo vysílačkami.

 

Mikro sluchátko

V každé bezpečnostní audio sadě jsou dodávána sluchátka dvou velikostí (menší a větší).? Sada umožňuje použití v jednom nebo v obou uších. Větší sluchátko produkuje zvuk hlasitější než menší sluchátko. Nejvhodnější výkon sluchátka je pro každého podmíněný anatomicky.

Rozměry sluchátek: Průměr 6 mm (menší sluchátko) a průměr 7 mm (větší sluchátko). Obě sluchátka jsou dlouhé 9 mm.

Mikro sluchátko je určeno k tomu, aby bylo vloženo poměrně hluboko do zvukovodu. Tak se zcela schová a je umístěno blízko ušního bubínku.

Mikro sluchátko je založeno na principu pasivních vibrací a nejsou na něm žádné otevřené zvukové dutiny. Proto je velmi spolehlivé a má doživotní záruku: nikdy nedojde k zanesení ušním mazem (což nejčastější příčina selhání a častých oprav konkurenčních výrobků).

Vzhledem k tomu, že sluchátko funguje na principu pasivních vibrací, nepotřebuje žádné napájení.

Zvuk je kvalitní a čistý, bez hluku nebo šumů. Mějte prosím na paměti, že tento přístroj byl navržen pro použití v uzavřených prostorech. Neočekávejte, že skutečná hlasitost této bezpečnostní sady bude stejná, na jakou jste možná zvyklí při poslechu hudby z velkých stereo sluchátek. Smyčku s vysílačem umístěnou na krku v kombinaci s většími sluchátky v obou uších zároveň lze použít i v hlučnějším prostředí. Použití jednoho menšího sluchátka by v takové situaci bylo problematické.

Mikro sluchátka mají černou barvu.

Sluchátko má velmi silné magnetické jádro tvořené slitinou z niobu. Z ucha jej lze jednoduše vyjmout pomocí jakékoliv železné tyčinky.

 

Smyčka s vysílačem

Smyčka může být umístěna na krku, okolo paže, na rameni, na hrudi nebo na zádech. Upřednostňovaná je pozice na krku, protože dosažená hlasitost závisí na vzdálenosti indukčního vysílače od sluchátka.

 

Hlavní panel sluchátek

Mikrofon

Mikrofon je mnohem citlivější než u běžných sluchátek. Uslyšíte i šeptání v tiché místnosti ze vzdálenosti několika metrů od vás. Mikrofon je možné odpojit a díky kabelu je možné jej umístit na oblečení.

 

Pípátko

V případě, že nemůžete mluvit, je pípátko je celkem užitečná věc. Je vybaveno dlouhým kabelem, aby je bylo možné umístit kamkoliv. Po krátkém stisknutí se vysílají virtuální tóny, které uslyší druhá strana telefonního hovoru.

Pípátko také může sloužit k ovládání telefonu. Dlouhé stisknutí (déle než 5 sekund) slouží k přijetí hovoru / ukončení hovoru / vytočení naposledy volaného čísla. To je poměrně užitečná vlastnost v případě, že nemůžete stisknout žádné tlačítko na telefonu nebo hlavním modulu sluchátek.;

 

Bluetooth

Sada je kompatibilní s Bluetooth 2.1. Komunikuje oběma směry s mobilním telefonem, přehrávačem, vysílačkou či jinými podobnými přístroji vybavenými Bluetooth.

 

Napájení

Sluchátka jsou napájena vestavěnou litium-polymerovou dobíjecí baterií. Není potřebná žádná externí baterie.

Dobíjení se provádí pomocí adaptéru, trvá přibližně 2-3 hodiny.

Při průměrném zvukovém nastavení sluchátek vydrží baterie několik hodin provozu. Několik hodin - ne jenom pár hodin. Výdrž baterie závisí na spektru a hlasitosti produkovaného zvuku. Při nepřetržité řeči a maximální hlasitosti vydrží přibližně 3 hodiny. Nejhlasitější možné zvukové nastavení přístroje spotřebovává proud nadměrně a baterie vydrží v takovém případě přibližně 1 hodinu. V klidovém režimu vydrží 48 hodin.

Please follow to Kit Photos to see it.